Bejelentkezés

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X

Alonso lőtávon belül maradt

Silverstone-ban a második szabadedzést megnyerte Hamilton, de megint megállt alatta a Mercedes. A Ferrari spanyolja nagyon akart, de az ideje így is csak a harmadik helyre volt elég. Viszont jó az olasz istálló versenytempója.

Lesz-e Kobayasi ronin, vagy marad szamuráj?

Vajon lenyomja Alonso az új, de a Ferrarihoz azért mégiscsak visszatérő csapattársát, Räikkönent? Lesz csapaton belüli atomvillanás? És a Mercedesnél? Tényleg a német motorok a legjobbak, a Renault meg menthetetlen? Vagy „csupán” annyi a franciák hátránya, hogy még írják a Red Bullal a mindent helyrebillentő vezérlő szoftvert?

Alonso megint beszólt a Ferrarinak

Vasárnap megint futam lesz a Forma-1-ben, és bár az idei bajnoki cím sorsa már eldőlt, a spanyol világbajnok megint döfködni kezdte a munkaadóját.

Lotus: csak Grosjean maradása biztos

A következő két napban drasztikusan felgyorsulhat a "Hova szerződik Räikkönen?" címen hetek óta drámai feszültséget indukáló Forma-1-es társasjáték tempója. Minden jel arra mutat, hogy Räikkönen már aláírt a Ferrarihoz, de ez is csak újabb pletykák megjelenéséhez vezet a többiekkel kapcsolatban.

Forma-1: Vettel győzött a Belga Nagydíjon

A címvédő és a pontversenyben élen álló Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája nyerte meg vasárnap a Forma-1-es Belga Nagydíjat, a világbajnoki sorozat 11. futamát.

Felbukkant Vettel és Alonso a F1-szurkolók között

A XXVIII. Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki első szabadedzése után a nézők közé ment aláírásokat osztani a sorozat kereskedelmi jogait birtokló Bernie Ecclestone, mégpedig három világbajnok, a címvédő Sebastian Vettel, valamint Fernando Alonso és Lewis Hamilton társaságában.

Kanadai Nagydíj: Vettel nyert

A világbajnoki címvédő Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája nyerte vasárnap a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat, ezzel növelte előnyét az összetett pontversenyben.

Forma-1: Alonso nyerte a Spanyol Nagydíjat

A kétszeres világbajnok Fernando Alonso, a Ferrari pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Spanyol Nagydíjat hazai közönsége előtt.

Forma-1: Alonso volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen

Fernando Alonso, a Ferrari kétszeres világbajnok spanyol pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szombati harmadik szabadedzésén, Szahírban.

Békés autókázás után nyerhetett Kimi

A 2007-ben világbajnok Kimi Räikkönen, a Lotus finn versenyzője nyerte vasárnap az Ausztrál Nagydíjért kiírt Forma-1-es szezonnyitó versenyt Melbourne-ben.

Így várja a Ferrari az idei szezont

A Scuderia Ferrari nem bízza a véletlenre 2013-as szereplést, és alapjaiban alakította át a szervezetet. Ennek eredményeként egy sokkal jobb versenygéppel vágnak neki az idei szezonnak, mint tették azt 2012-ben.

Minden idők legerősebb Alonsója áll rajthoz Ausztráliában?

Fernando Alonso figyelmeztette az ellenfeleit: olyan erősnek és fittnek érzi magát, mint még soha, és a végsőkig küzdeni fog idén. A kétszeres bajnok spanyol egész télen keményen edzett, és sokat tanult a tavalyi hibákból – még akkor is, ha nem volt olyan sok.

Alonso a Ferrari éltetője, Vettel tehetségéhez nem fér kétség

Damon Hill kielemezte a tavalyi bajnokság két döntősét, és mindkettejük esetében a pozitívumokra helyezte a hangsúlyt. Fernando Alonso egy igazi vezéregyéniség, aki előnyt kovácsol a makacsságából, míg Sebastian Vettel megérdemelten tart három elsőségnél.

Ki a jobb a Ferrarinál? Raikkonen vs. Alonso

Az f1-live.hu friss posztja egyértelművé teszi a kérdésre a választ, ki zárt a statisztikák szerint eredményesebb időszakot az olasz istállónál.

Alonso lett az F1 legjobbja

A világbajnoki címét megvédő német Sebastian Vettellel szemben a második helyen végző spanyol Fernando Alonsót választották az idei szezon legjobbjának a Forma-1-es csapatfőnökök.

F1: Tényleg Vettel nyerte a legtöbbet?

Vagy netán Alonso? Valóban kár Schumacherért? Miért a Sahara Force India párosa közé húzzunk falat, ha leginkább Kobayashiért kár? A hvg.hu Forma1-es szubjektív szezonzárója.

F1: Vettel összeroppanhat a nyomástól

Eddig elkerülték egymást a pályán, de most már az is benne van a pakliban, hogy egymás ellen kell eldönteni, Alonso vagy Vettel lesz közülük most háromszoros világbajnok. A német nehezebben viseli a feszültséget.

F1: Austin, az izgalmas kakukktojás

Vasárnap az amerikai pályán eldőlhet az Alonso vs. Vettel bajnoki versenyfutás. Hiba volna nem meglátni: a most debütáló versenycsíktól alkalmasabb hely e kérdés lezárására akkor sincs, ha a szezont a jövő héten, Brazíliában intik le végleg.

F1: Újra oktat Master Räikkönen

Precíz, hiba nélküli versenyzéssel Kimi Räikkönen vasárnap megnyerte az idei Abu-Dzabi Nagydíjat. A finn nem lett kevésbé megosztó versenyző, mint első versenyzői korszakában volt, de az tegnap óta nyilvánvaló: éppen ő hiányzott a leginkább az utóbbi évek Forma-1-éből. A sors sajátos fintora, hogy a mostani futamgyőzelemhez az a McLaren is nagyban hozzájárult, amelyik évekig megfosztotta a finnt álma beteljesítésétől, a világbajnoki címtől.

Forma-1: Räikkönen nyerte az őrületes versenyt

Kimi Räikkönen, a Lotus pilótája nyerte vasárnap az Abu-Dzabi Nagydíjat, a Forma-1-es autós gyorsasági-világbajnokság idei 18. futamát. Ugyan Vettel a boxutcából indult, így is harmadik lett.