A legújabb tervek szerint az eddigieken felül még egy komoly változást vezethetnek be 2017-től.

Törölték a Dakar első szakaszát

Argentínában vihar tombol, a verseny nem volna biztonságos.

Radikálisan megváltoznak a Forma-1-es autók

A csapatok már javában tervezik a 2017-es versenyautókat, amik több szempontból is komoly változást hoznak.

Rosberg rajtol az élről Mexikóban

Nico Rosberg kvalifikálta magát az első rajtkockába a Formula-1 mexikói nagydíjának időmérőjén, némi vigasz lehetne a vb elvesztésért egy vasárnapi győzelem.

Ilyen reflex egyszerűen nem létezik – videó

Hatalmasat mentett a BMW sofőrje a Nürburgringen.

Forma 1: Rosberg indul az élről

Az összetett pontversenyben harmadik helyen álló Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte az Egyesült Államok Nagydíjának vasárnapi időmérő edzését, így ő kezdheti az élről a Forma-1-es futamot.

Szereti a versenyautókat? Akkor ezt a 360 fokos videót látnia kell

Egészen egyedi felvételeket tett közzé hivatalos YouTube-csatornáján a GoPro.

Hamilton Monzában is nyert

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte meg a vasárnapi Forma-1-es Olasz Nagydíjat, s ezzel 53 pontra növelte előnyét összetettben a most pont nélkül maradt csapattársával, a német Nico Rosberggel szemben.

Szíjjártó nagyon hajt a Forma-1 itt tartására

Magyarország minél előbb szeretné megkötni azt a szerződést, amely 2026-ig garantálja, hogy a Hungaroringen legyen Forma-1-es futam - jelentette ki szombaton Szijjártó Péter külügyminiszter a 30. Magyar Nagydíj helyszínén.

Idén is combos a lehúzás a Hungaroringen

Idén is kitettek magukért a Hungaroring büfései és egyéb lehúzói: egy gyros 3 ezer, egy kóla 600 forintba kerül.

Hamilton indul az első helyről a Hungaroringen

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a 30. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az első rajtkockából.

Hamilton magabiztosan győzött Kanadában

Már 17 ponttal vezet a Mercedes pilótája a világbajnoki versenyben.

Olyan, mintha sugárhajtóművek zúgnának, pedig ez csak egy autóverseny

Long Beachre látogat e hétvégén a villanyautók formaautós bajnoksága, a Forma-E. A bemelegítés jól sikerült, a sokak által még mindig csak lesajnált elektromos autóknak őrületesen jó hangjuk van ...

Meghalt az ős-Forma-1 utolsó pilótája

A francia Robert Manzon 97 esztendősen halt meg. Ő volt az utolsó túlélő a Forma-1 1950-es, debütáló szezonjából. Manzon hat évig versenyzett, és kétszer állhatott dobogóra.

Rejtélyes módon halt meg egy motoros a Dakaron

A lengyel motoros halálának körülményei még nem tisztázottak. Holttestét 300 méterre a pályától találták meg, nem viselt sisakot, és motorján nem látszottak ütközés nyomai.

Ilyen, amikor túl közel kerül egymáshoz a néző és a versenyautó – videó

Nincs olyan autóverseny, amelynek belépőjegyére nem írják rá: „A motorsport veszélyes!” Nem véletlenül van ez így…

Autóverseny miatt lesz útlezárás Nógrád megyében

Útlezárások lesznek Nógrád megyében egy vasárnapi autóverseny miatt.

70 milliós ez az álomajándék, autómániásoknak

Az Amerikában közismert Neiman Marcus Christmas Book, afféle burzsuj karácsonyi ajándékkatalógus csupa olyasmivel, amiről azt hinnénk csak Csodaországban létezik.

Hamilton indul az első helyről Szingapúrban

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Szingapúri Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.

Videó: ilyen, amikor a dolgok szuperlassításban fordulnak rosszra

Sok-sok füst, üvöltő motorok, robbanások, remek képek. A dragsterversenyeken azonban túl gyorsan történik élőben minden. Íme, ugyan ez szuperlassításban.