Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ EGÉSZSÉG

Tabletta a korai magömlés ellen

2009. május 20., szerda, 19:00
Szerző: MTI


Címkék: korai magömlés; tabletta;

A korai magömlést megakadályozó tabletta kerül forgalomba júniustól Németországban.

A készítményt hatezer férfin és párján tesztelték - jelentette be szerdán a Janssen Cilag gyógyszergyár.
   
A gyártó szerint a férfiak 20 százaléka szenved olyan működési zavarban, amely gyorsabb erekciót és hirtelen - a közösülés első percében vagy akár már a szexuális aktus megkezdése előtt bekövetkező - ejakulációt eredményezhet.
   
A szer legfontosabb hatóanyagát, a dapoxetint eredetileg a depresszió ellen fejlesztették ki. Az első próbák során derült ki, hogy a depresszió ellen nem elég hatékony, viszont hozzájárult az erekció időtartamának növeléséhez, és megakadályozta a korai magömlést.

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK:


Tabletta a korai magömlés ellen




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
AJÁNLJUK MÉG
HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X