Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ GAZDASÁG

Leváltották az észak-koreai pénzreform „atyját”

2010. február 03., szerda, 12:33 • Utolsó frissítés: 2010. február 03., szerda, 12:35
Szerző: hvg.hu


Címkék: leváltás; Észak-Korea; pénzreform;

Leváltották az észak-koreai nemzeti valuta újraértékelésének végrehajtásáért felelős pártfunkcionáriust Phenjanban, miután a "reform" nyomán áruhiány keletkezett és zavargások törtek ki az országban - jelentették szerdán dél-koreai források.

Pak Nam Git, a kommunista Koreai Munkapárt pénzügyi és tervezési osztályának vezetőjét azután menesztették, hogy a von újraértékelése miatt megbénult az utcai piacok áruellátása, s az árak az egekbe szöktek – írta pekingi értesülésekre hivatkozva a Csoszun Ilbo című dél-koreai napilap. Az észak-koreai fizetőeszközt tavaly novemberben 1:100 arányban denominálták, hogy letörjék a feketekereskedelmet és a kötelező beváltás révén megfosszák tőkéjüktől az árucsempészeket.

Az első lépés Európában  (x)
Az első lépés Európában (x)

A CBTC (China Brand Trade Center) a közép-kelet-európai vállalkozások és Kína felé nyitó cégek elsőszámú üzleti platformja.


Leváltották az észak-koreai pénzreform „atyját”




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
HIRDETÉS
BUXemlekedett+0.53%16413.44
MOLcsökkent-1.25%15 410 HUF
MTELEKOMemlekedett+0.93%436 HUF
OTPemlekedett+3.17%3 520 HUF
RICHTERcsökkent-0.70%35 300 HUF
NASDAQcsökkent-1.852837.53
S&P 500csökkent-2.861317.82
FTSEemlekedett+1.485351.53
DAXemlekedett+24.056339.94
EUR299.25 HUF
GBP374.69 HUF
USD239.3 HUF
CHF249.19 HUF
összes részvény árfolyama »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X