Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ GAZDASÁG

A benzin olyan drága még sohasem volt, mint szerdától lesz

2010. március 08., hétfő, 12:27
Szerző: MTI


Címkék: benzin; benzinár; csúcs;

Emeli bruttó 6 forinttal a 95-ös benzin és 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt., s ezzel újabb történelmi csúcsra nő a benzin átlagára – értesült piaci forrásokból hétfőn az MTI.

A Mol két hete emelte bruttó 6 forinttal a 95-ös benzin és a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát. A mostani emeléssel a benzin átlagára új történelmi csúcsra nő, s eléri a 330 forintot. A gázolaj átlagára 303 forint lesz. Az autósok 10-30 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál. A szakértők az emelést piaci folyamatokkal magyarázzák.

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK:

Az első lépés Európában  (x)
Az első lépés Európában (x)

A CBTC (China Brand Trade Center) a közép-kelet-európai vállalkozások és Kína felé nyitó cégek elsőszámú üzleti platformja.

11 HOZZÁSZÓLÁS, MELYEK KÖZÜL A LEGFRISSEBBEK:
2010. március 9., 16:40 Kolonits Ferenc

Felebarátaim,

nem az a baj, hogy drágul a benzin, hanem az, hogy amit mi tudnánk eladni, azért nem fizetnek többet. "A munkabér, a munkaerő ára cincog zsebünkben, úgy megyünk haza".Ezt úgy hívják, cserearányromlás.

Kolonits Ferenc
nyugdíjas, Budapest

2010. március 9., 12:52 Csabi

az van h már akkora menyiségbe nem tudnak kitermelni koolajat mint regebb, 2006-ba termeltek e legtobbet, de a koolaj fogyo aru, szoval nem ez volt az utolso dragitas

2010. március 9., 12:21 Nyúúl

A benzinár magas lesz igen. Sajna ez van. Én nem tudom nélkülözni mert szükséges a munkámhoz, ebből élek.
Okolhatunk bárkit ezért, de a lényeg az, hogy nem tudunk tenni semmit az ellen, hogy nyilvánosan rabolnak ki minket.
És még a médiákban a pofánkba is vágják.
A mol-t is megértem a honatyákat is megértem, de egy kérdés foglalkoztat igazán.
Mikor vetnek már véget a "saját hazájuk" kizsákmányolásának?
A fellendüléstől egyre messzebb és messzebb sodorják az országot ez az igazi nagy baj.
'56 nekem nem kell. Nincs szükség ártalmatlan emberek halálára..
Egy dologra van itt szüksége az országnak.
Értelmes, gondolkodó, nem tolvaj honatyákra és vezető vállalatokra.

2010. március 9., 09:19 P OTTÓ

Dec. 28-án tankoltam tele +kannákba 60 litert,azóta csak a leg szükségesebbre használom.Buszbérlet ingyen van és a kerékpár is.Még meg van a 3 kanna.Akkor tankolok ha 300 alá megy,ha nem akkor inkább disszidálok de akkor sem tankolok ITTT.

2010. március 8., 23:27 adabeli

1 hétig nem kéne tankolnia senkinek.
A befosás garantált.
De hát a magyar az birka.
Ausztráliában ha 1 centel megemelik a benzint országos balhé van.
De itthon mindenkinek csak a szája nagy. Tenni nem tesz senki semmit.
Úgy kell nekünk, megérdemeljük!

További 6 hozzászólás megtekintése »
Véleménye van? Ossza meg velünk!


A benzin olyan drága még sohasem volt, mint szerdától lesz




  Másolat Önnek


APRÓHIRDETÉSEK
tovább az apronet.hu-ra »
ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
HIRDETÉS
BUXemlekedett+0.53%16413.44
MOLcsökkent-1.25%15 410 HUF
MTELEKOMemlekedett+0.93%436 HUF
OTPemlekedett+3.17%3 520 HUF
RICHTERcsökkent-0.70%35 300 HUF
NASDAQcsökkent-1.852837.53
S&P 500csökkent-2.861317.82
FTSEemlekedett+1.485351.53
DAXemlekedett+24.056339.94
EUR299.25 HUF
GBP374.69 HUF
USD239.3 HUF
CHF249.19 HUF
összes részvény árfolyama »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X