Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ INGATLAN

Passzív sorház lesz Dunakeszin

2010. október 03., vasárnap, 07:00 • Utolsó frissítés: 2010. december 07., kedd, 14:40
Szerző: ingatlanmenedzser.hu


Címkék: Dunakeszi; energiatakarékos; passzív sorház;

Magyarországon passzív sorház és társasház még nem épült, minősített családi házból is elég kevés. A beruházó Passzívházak Mindenkinek Kft. terveinek megfelelően november végén adják át az első lakást. A projekt egyben mintaháznak is épül tervezőknek, kivitelezőknek és leendő megrendelőinknek abból a célból, hogy az építés során megszerzett tapasztalatok alapján a passzívházak egyre szélesebb körben terjedjenek el Magyarországon. 

Fotó: Passzivhazak Mindenkinek Kft.

A kft. gondozásában 2010. márciusában jelent meg a Passzívházak című  a Magyar Passzívház Szövetség és a Passzívház Építők Szövetségének ajánlásával. Ez hazánkban az első olyan könyv ebben a témában, mely a szakmai, a lehetséges építtetői, vagy bármely érdeklődő számára értékes iránymutató. Nem véletlen, hogy Németországban is mint passzívházak egyik alapműveként terjedt el.

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK:


Passzív sorház lesz Dunakeszin




  Másolat Önnek


HVG HIRDETÉSFELHŐ

Ügyfélszolgálatos állások

HIRDETÉS

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X