Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ ITTHON \ BALESET

Szivárgott a gáz: lakókat költöztettek ki Cibakházán

2012. február 05., vasárnap, 14:41 • Utolsó frissítés: 2012. február 05., vasárnap, 17:31
Szerző: MTI


Címkék: gáz; gázszivárgás; kiköltöztetés; Cibakháza;

A szolgáltató szakemberei megszüntették azt a gázszivárgást, amelyet Cibakházán, egy lakatlan épületnél tapasztaltak a gázcsonk szétfagyása miatt - közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője vasárnap.

A közelben lévő, biztonsági okból kiürített házak lakói délután visszatérhettek otthonaikba - tette hozzá Tótáné Nagy Éva. A gázszivárgást vasárnap 12 óra után fedezték fel. Annak megszűntéig a lakásukat kényszerűen elhagyó emberek a település művelődési házában lévő melegedőben tartózkodtak. A tűzoltókon kívül a helyszínen volt a katasztrófavédelem veszélyhelyzeti felderítő csoportja, de nem mért a környezetre veszélyes gázkoncentrációt.


Szivárgott a gáz: lakókat költöztettek ki Cibakházán




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X