Sólyom mégis mást jelöl LB elnöknek?

A Népszava információi szerint az államfő új jelöltet állít az LB elnöki posztjára.

  • unknown

Mégsem Havasiné Orbán Máriát jelöli újra a Legfelsőbb Bíróság elnöki posztjára Sólyom László köztársasági elnök - értesült a Népszava.

A Győri Ítélőtábla elnökét három hete szavazta le az Országgyűlés, az államfő akkor még az újrajelölésről beszélt. A lap ugyanakkor úgy tudja, hogy Sólyom László mégsem jelöli újra a szinte biztosan megint kudarcot szenvedő Havasinét, hanem új jelöltet állít. A lap szerint Kónya István, a Legfelsőbb Bíróság büntető kollégiumának vezetője az esélyes.

Forrás: Hirado.hu

Hozzászólások