Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ ITTHON

Józsefvárosi tiltakozás a Magyar Hírlap állításaira

2009. február 16., hétfő, 17:00 • Utolsó frissítés: 2009. február 16., hétfő, 17:00
Szerző: MTI


Címkék: ingatlanpanama; Magyar Hírlap; japán; ingatlan; Futureal;

Visszautasítja a józsefvárosi önkormányzat a Magyar Hírlap hétfői számában megjelent, VIII. kerületi ingatlanbotrányokról szóló cikk állításait - közölte Xantus Judit jegyző az MTI-vel, hozzátéve: az állítások valótlanok, illetve hamis színben tüntetnek fel egyes döntéseket.

A cikk szerint az önkormányzat úgy értékesített bizonyos ingatlanokat, hogy azok tízmilliókat veszítettek értékükből. A lap úgy értesült, hogy az önkormányzat átfogó vizsgálatot indított a Corvin Sétány Programot végrehajtó projektcég működésének feltárására.
    
Xantus Judit jegyző az állításokat cáfolva közleményében azt írta: a Horváth Mihály tér 16. szám alatti ingatlant az önkormányzat nem adta el, a Dugonics utca 12/b. szám alatti, beépítetlen telket pedig nem 20 vagy 24 millió forintért, hanem forgalmi értéken, bruttó 108 millió 276 ezer forintért értékesítette.
    
Hozzátette, hogy az ingatlanokkal kapcsolatban a rendőrség nyomozást indított tavaly nyáron egy bejelentés alapján hűtlen kezelés gyanújával ismeretlen tettes ellen, és abban az eljárásban az üggyel kapcsolatos minden iratot áttekintett, majd az ügyészség jóváhagyásával a nyomozást bűncselekmény hiányában megszüntette.
    
A jegyző valótlannak nevezte azt az állítást is, amely szerint az önkormányzat 18-20 milliárd forintot költött a Corvin Sétány Programra. Az önkormányzat eddig 7 milliárdos terhet vállalt a program végrehajtásában - írta. A programban közreműködő Futureal csoport ugyancsak közleményben utasította vissza a lap állításait.

MasterCarddal és Maestroval vásárolni kényelmes! (x)
MasterCarddal és Maestroval vásárolni kényelmes! (x)

A bankkártyás fizetés előnyeit Ön is nap mint nap élvezheti: pontos, gyors, biztonságos megoldás, és ráadásul kényelmes is, főleg, ha otthonról vásárol a kártyájával.


Józsefvárosi tiltakozás a Magyar Hírlap állításaira




  Másolat Önnek


APRÓHIRDETÉSEK
tovább az apronet.hu-ra »
HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X