A szatmári kisvárosban még pénteken gyulladt ki egy lakás, s a helyszínre érkező két rendőr egy hozzátartozó segítségével mentette ki a lángok közül a 67 éves, mozgássérült lakót. Az eszméletlen állapotban lévő férfit a mentők ellátták, kórházba szállították, ahol azonban később életét vesztette. Bűncselekményre utaló körülmény nem merült fel az ügyben, az eddigi adatok szerint a lángok feltehetően ágyban dohányzás miatt keletkeztek.
Tűzhalál Fehérgyarmaton
Tűzhalált szenvedett egy férfi Fehérgyarmaton, akit ugyan kimentettek égő lakásából, de később a kórházban belehalt sérüléseibe - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság.
Leszakadt a felsővezeték a győri vonalon, egy óránál nagyobb késésekre kell számítani
Sándor-palota: Magyarék olyan jogalkotási visszaélésre készülnek, amilyenre Sulyok nem látott még példát
A túlgondolás csapdája: miért pörög tovább az agyunk akkor is, amikor már rég nincs szükség rá?
Rejtélyes bejelentésre készül Magyar Péter, és az is kiderülhet, mi a kormány terve Sulyok Tamással
Közös projektcéget hozna létre a főváros és a Tisza-kormány Rákosrendező beépítésére
Thomas Friedman: Trump csődöt bejelentő ingatlanfejlesztőként tárgyal Iránnal
„Biztató előrelépéssel” zárult az amerikai-iráni tárgyalások első fordulója Svájcban
Kezd elfogyni az ivóvíz Ráckeve környékén
A szolgáltató arra kérte a helyieket, ne locsolják az aszfaltot, ne töltsenek medencét és autót se mossanak.