Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ ITTHON

Bors: hetekig figyelték Ophélie-t, mielőtt elrabolták?

2009. július 28., kedd, 08:06 • Utolsó frissítés: 2009. július 28., kedd, 15:31
Szerző: MTI


Címkék: francia diáklány; Ophélie Bretnacher;

Hetek óta figyelték a Budapesten meghalt francia diáklányt, Ophélie Bretnacher-t, tudták, hol lakik, mi a programja, ismerték a ruházatát, és lehallgatták a telefonját - írja egy magyar hírszerzőre hivatkozva a keddi Bors.

A napilap még hétfőn írt arról, hogy a Pepe fedőnevű férfi azt állítja, hogy a tavaly december 4-én hajnalban eltűnt lányt már a Dohány utcában elrabolták, miután kilépett a szórakozóhelyről. Helyette egy hozzá hasonló alkatú dublőrt küldtek végig Budapest utcáin. A hírszerző szerint a nemzetközi energiaügyi érdekcsoportok háborúja áll az ügy hátterében, ugyanis Ophélie édesapjának munkahelye Európa negyedik legnagyobb energetikai vállalata.

Ophélie és az uborkaszezon
Sem a Bors, sem a lapnak megszólaló "Pepe" nem bizonyítja állításait. Mennyire tekinthető hitelesnek ez? Olvassa el ezzel kapcsolatos cikkünket!
A Bors keddi számában már arról is beszámolt: a lány elrablói még arra is figyeltek, hogy hasonló kockás télikabátot viseljen, mint amilyet a francia lány. A dublőrt a Lánchíd közelében vette fel egy autó, majd a hídon kidobták Ophélie táskáját. Arra egyébként a rendőrségnek sincsen magyarázata, hogy a Lánchídnál hová tűnt a térfigyelő kamerák felvételén látható személy.

A cikk szerint a magyar rendőrség már le akarta zárni az ügyet, de a franciák ezt nem engedik.


Bors: hetekig figyelték Ophélie-t, mielőtt elrabolták?




  Másolat Önnek


HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X