Közleményük szerint megújult díszletű, interaktív elemekkel bővített műsorokkal, a magyarság jelképeit szimbolizáló főcímekkel, hazánk világörökségi helyszíneit bemutató csatornaazonosítókkal jelentkeznek az őszi műsorstruktúra indításával egy időben. A Híradó főcíme alatt például a Szent Korona, a Lánchíd és az Országház képe is felbukkan.
"Az épített díszletben lévő műsorokhoz egy könnyen formálható, egységes díszlet-világítás koncepciót alakítottunk ki. Minden díszletet derűs, világos felületek jellemeznek" - idézik Kázsmér Kálmánt, a Duna Televízió vezető rendezőjét.
Látványviláguk mellett tartalmukban is változnak a hír-, sport és közéleti műsorok, amelyek több élő kapcsolással, telefonos bejelentkezésekkel, valamint a műsorokat átkötő, promóciós elemekkel várják a nézőket - tudatták.
Arculatot vált a Duna TV
Arculatot vált a jövő héttől a Duna Televízió - közölte a közszolgálati médium.
Lannert Judit: A középiskolai felvételi rendszer kegyetlen, csak az elitet szolgálja, meg fogjuk vizsgálni
Magyar Péter: Jövő héten benyújtuk a közmédia teljes átalakításáról szóló törvényjavaslatot
Össztűz zúdul a közmédiára, de mi jöhet egy fegyverletétel után?
Bátonyi Péter: Campus vagy hortus – egyetem vagy kert legyen a Magyar Rádió helyén?
A Lidltől a Tescóig: választottak a magyarok, szétszóródtak a boltláncok
Felemásan teljesítettek az élelmmiszer-kiskereskedelmi láncok.