Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ ITTHON

Kilenc elfogatóparancs volt ellene, most elcsípték

2010. január 19., kedd, 15:26
Szerző: hvg.hu


Címkék: Top 10; bűnöző; elfogatóparancs;

Elfogtak a rendőrök egy békéscsabai férfit, aki ellen összesen kilenc elfogatóparancs volt érvényben

A gyanúsított neve szerepelt a megyei Top-10-es körözési listán. A bűnelkövetőt egyebek mellett jelentős kárt okozó csalás miatt keresték, mert korábban úgy vásárolt egy nagykereskedelmi cégtől, hogy az ellenérték kiegyenlítésére nem mutatott hajlandóságot, s ezzel több millió forintos kárt okozott.
    
A Békés megye rendőrök a Körös kommandóval kiegészülve hétfőn fogták el Kecskeméten a férfit, aki ellen őrizetbe vétele mellett folyik a büntetőeljárás.  


Kilenc elfogatóparancs volt ellene, most elcsípték




  Másolat Önnek



HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X