Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ ITTHON

Csütörtökön vehetik napirendre a főváros költségvetését

2010. március 10., szerda, 09:24
Szerző: MTI


Címkék: költségvetés; Fővárosi Közgyűlés;

Az eredetileg tervezettől eltérően várhatóan csak csütörtökön veszi napirendre Budapest költségvetését a Fővárosi Közgyűlés.

Ma még ugyanis nem, csak a csütörtöki ülésen tud megjelenni valamennyi szocialista és szabad demokrata képviselő, és csak így van remény arra, hogy sikerül létrehozni a szükséges testületi többséget - írta a Népszabadság.

Korábban Ikvai-Szabó Imre (SZDSZ) főpolgármester-helyettes visszafogottnak és fejlesztésközpontúnak mondta az 539 milliárd forintos fővárosi költségvetés tervezetét. A városvezető elmondta, a központi források csökkentése miatt a főváros lényegesen kevesebb pénzből gazdálkodhat az idén, mint 2009-ben, ez azt is jelenti, hogy a közszolgáltatások színvonala csökkenhet.

A kétnapos ülésen nemcsak a költségvetésről, hanem egyebek mellett a budapesti kerékpáros-közlekedési koncepcióról, a biciklihálózat fejlesztéséről, a Katona József és a Radnóti Miklós Színház igazgatói álláshelyének pályázatáról is dönthetnek a képviselők.

A közgyűlés elé terjesztik a 4-es metró projektjének 2009 utolsó negyedévéről készült tájékoztatót is.


Csütörtökön vehetik napirendre a főváros költségvetését




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »

HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X