Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ ITTHON

Török Gábor: Mire lesz elég három hét?

2010. március 21., vasárnap, 18:20 • Utolsó frissítés: 2010. március 21., vasárnap, 20:11
Szerző: hvg.hu


Címkék: Napi merítés; választás 2010; Török Gábor elemez; április 11.;

A parlamenti választás legfontosabb kérdései április 11-én eldőlnek. Ám ha ma kellene ezekre a kérdésekre válaszolni, természetesen csak találgatni tudnánk - írja Török Gábor politológus.

Bár a kampány eddig inkább unalmasnak és fantáziátlannak tűnt, ha van egyáltalán muníció, azt most lesz érdemes elsütni. Az ajánlószelvények gyűjtésével eddig elfoglalt két kisebb pártnak élethalálharc lehet ez az időszak, de az MSZP-nek és a Jobbiknak is most kell még erősíteni. Egyedül a Fidesz lenne érdekelt abban, hogy a választók valahogy átaludják ezt a három hetet; kérdés, hogy a többiek képesek lesznek-e belerángatni a Fideszt valamilyen kétes kimenetelű politikai konfliktusba - olvasható a blogon. Részletekért és a politológus véleményének elolvasásához látogasson el Török Gábor blogjára.

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK:

1 HOZZÁSZÓLÁS
2010. március 22., 07:22 FENTE LEVENTE

Ki a legény a gáton,soha nem látom meg háton, a hátországon?
Emberek,sms-ek éjszakája nemsokára!
Felhívom kedves figyelmeteket,Fente Levente nem elmebeteg,de szeme pereg,mivel Március 26-án szombaton este 23 órai kezdettel nagy szeretettel a Stop.hu-n az sms-ek éjszakája szét zabálja testünkben az álmosságot?Írjatok minél több témához,hisz mához a rémálom előre vetíti rémes rímes jövőnket?
Emberek,szombaton sms-ekbe fektessük erőnket,erőinket.((FENTE LEVENTE))

Véleménye van? Ossza meg velünk!


Török Gábor: Mire lesz elég három hét?




  Másolat Önnek



HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X