Az érintett szakaszon a helyszínelés idején teljes útzár volt érvényben, de a forgalom késő délután újra megindulhatott.
A regionális mentőszolgálat illetékese az MTI érdeklődésére közölte: a baleset egyik sérültjét súlyos, míg két másikat könnyű sérülésekkel szállítottak a debreceni Kenézy Kórházba.
Baleset történt a 4-es főúton Debrecen és Ebes között
Teherautóval ütközött össze egy személygépkocsi csütörtök délután a 4-es számú főút Debrecen és Ebes közötti szakaszán, hárman megsérültek, egyikük súlyosan - közölte a rendőrség és a mentőszolgálat.