Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ ITTHON

"Mutyimódra alakítanák át a Kossuth teret" - az MSZP tiltakozik

2012. február 08., szerda, 15:11 • Utolsó frissítés: 2012. február 08., szerda, 15:43
Szerző: hvg.hu


Címkék: MSZP; Fidesz; Kossuth tér; alkotmányügyi bizottság;

Az MSZP tiltakozik az ellen, hogy a Fidesz a közszolgálati tisztviselőkről szóló törvényhez benyújtott egy módosító indítványt, amely törvényi felhatalmazást ad a Kossuth tér versenyeztetés nélküli átalakítására.

Az Országgyűlés alkotmányügyi bizottságának mai ülésén a Fidesz a közszolgálati tisztviselőkről szóló törvényhez benyújtott egy módosító indítványt, amely törvényi felhatalmazást ad a Kossuth tér versenyeztetés nélküli átalakítására - közölte szerdán Lamperth Mónika és Steiner Pál, a bizottság MSZP-s tagjai.

A közlemény szerint a "Fidesz ebben az évben is folytatni akarja azt a demokráciában elfogadhatatlan gyakorlatot, hogy egy törvényen belül bármit hajlandó módosítani és megszavazni, ha az aktuális politikai érdeke azt kívánja". "Most éppen az a politikai érdek, hogy a Kossuth téri felújítás megaberuházását valódi kontroll nélkül, 'mutyimódra' lehessen elvégezni" - írja a két képviselő, hozzátéve: az MSZP tiltakozik az eljárás ellen, és felszólítja a Fideszt, hogy álljon el a szándékától.

MasterCarddal és Maestroval vásárolni kényelmes! (x)
MasterCarddal és Maestroval vásárolni kényelmes! (x)

A bankkártyás fizetés előnyeit Ön is nap mint nap élvezheti: pontos, gyors, biztonságos megoldás, és ráadásul kényelmes is, főleg, ha otthonról vásárol a kártyájával.


"Mutyimódra alakítanák át a Kossuth teret" - az MSZP tiltakozik




  Másolat Önnek


HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X