Mint korábban beszámoltunk róla, az eddigi igazgató, Tomcsányi Péter mellett az iskola egyik tanára, Molnár Katalin is jelentkezett az igazgatói posztra, minthogy Tomcsányi megbízatása december 31-én lejár.
A tantestületből az eddigi igazgató pályázatát a tanárok 59 százaléka, míg Molnár Katalin pályázatát 74 százalékuk támogatta.
A végső döntést az iskola vezetéséről a fenntartó ELTE rektora mondta ki. Mezey Barna végül Molnár Katalint bízta meg a Radnóti igazgatóságával.
Bár sajtóhírek korábban arról szóltak, hogy Tomcsányit azért akarja eltávolítani az egyetem, mert tavasszal a 23 millió forintos fenntartói elvonásokat nyilvánosságra hozva a szülőkhöz fordult anyagi segítségért, de úgy tudjuk, a rektor minden érintett testület véleményét kikérte az ügyben, amelyek egybehangzóan az igazgatóváltás mellett foglaltak állást.