Reggel 7 órakor történt a baleset a Bács-Kiskun megyei nagyközség Dózsa György útján.
Az 59 éves asszony az úttest szélén gyalogolt, majd - mikor meglátta, hogy érkezik a busza - át akart rohanni a buszmegállóba.
Egy arra haladó furgon elütötte a nőt, aki megsérült és a mentők kórházba szállították.