Szerdán 17:20-kor egy ismeretlen telefonáló azzal fenyegetett, hogy bomba fog robbanni a T-Mobile Budafoki úti székházában - értesült a hvg.hu.
Az ORFK kommunikációs szolgálatának sajtóügyeletese, Pap Judit lapunknak elmondta: a helyszínre megérkeztek a rendőrség és a tűzszerészet munkatársai, akik vizsgálják az épületet.