Majdnem 800 határsértőt kaptak el hétvégén Csongrádban

Száz csoportban összesen 771 határsértőt fogtak el hétvégén a rendőrök a polgárőrökkel közösen Csongrád megye déli részén pénteken, szombaton és vasárnap – közölték hétfőn.

  • MTI

Az elsősorban Koszovóból és Szíriából érkező határsértők Ásotthalom, Mórahalom és Röszke térségében lépték át illegálisan a magyar-szerb határt.

A határsértők ellen idegenrendészeti eljárást indítottak.

Hozzászólások