Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ ÉLET + STÍLUS \ KULT

Filmelőzetes: A csodálatos Pókember (videó)

2012. február 08., szerda, 21:30
Szerző: life-style.hu


Címkék: premier; videó; trailer; filmelőzetes; A csodálatos Pókember; Andrew Garfield; Marc Webb;

A Columbia Pictures tegnap tette közzé A csodálatos Pókember vadonatúj és lélegzetelállító trailerét, amelyet látva az egész világnak tátva maradt a szája. Sam Raimi Pókember-trilógiája után Marc Webb ült a rendezői székbe, aki a jelek szerint kiváló munkát végzett, filmje a nyár egyik legnagyobb amerikai kasszasikere lehet.

Pókember jelmezét ezúttal Andrew Garfield öltötte magára, akit az elmúlt években a Social Network - A közösségi háló, a Ne engedj el és a Boy A című filmekben láthattunk. Mellette olyan sztárok kaptak még fontosabb szerepet a filmben, mint Emma Stone, Rhys Ifans, Martin Sheen és Sally Field. A hazai premier július 5-én lesz majd.

Szabadtéri gálakoncert Ana María Martinezzel és Joseph Cellejával (x)
Szabadtéri gálakoncert Ana María Martinezzel és Joseph Cellejával (x)

Az idén harmadik alkalommal rendezik meg a szabadtéri operagálát a kismartoni Esterházy-kastély parkjában.

Véleménye van? Ossza meg velünk!


Filmelőzetes: A csodálatos Pókember (videó)




  Másolat Önnek


AJÁNLJUK MÉG
    • A sikeres szerepjáték titkairól

      Első tengerentúli utam során ki nem hagytam volna programomból a MoMA kínálatát, különösen miután megtudtam: nemrég nyílt retrospektív kiállítása Cindy Shermannek, akinek életműve a XX.

    • Újabb festményhamisítási botrányok

      Még el sem ültek a Németországban az évszázad műtárgy-hamisítási botrányaként elhíresült „Jägers-ügy” hullámai, máris újabb, hasonlóan súlyos affér borzolja a műkereskedők és a műgyűjtők kedélyét.

HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X