Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ NAPI MERÍTÉS

Az újságrovatok halála a neten

2010. január 14., csütörtök, 13:53
Szerző: hvg.hu


Címkék: HVG; index; hvg.hu; Origo; Webisztán; Napi merítés;

A Webisztán blog írója összehasonlította a magyar hírportálokat, melyek minden tartalmukat a címlapon akarják kínálni. A blogger szerint így egyre kevesebb értelme van a rovatstruktúráknak.

A hírszájtok a hírek mennyiségével, kínálatuk nagyságával próbálják meg minél több másodpercre maguknál tartani a betévedő netezőket - vélekedik a blogger. Nem mellékesen céljuk az is, hogy címlapoldali látogatottságukat minél több partnerszájtjuknak és tartalmi alegységüknek továbbküldjék. Ha a vizsgált címlapokat 500 pixelenként összehajtogatnánk, akkor valójában egy kiváló, címszavakban összeszedett újságot kapnánk, amiben tényleg csak az egymondatos (cikkcím, rövid ajánló) lényeg sorakozik, de abból legalább nagyon sok - olvasható a Webisztán blogon. Ha kíváncsi a blogbejegyzésre, kattintson! 


Az újságrovatok halála a neten




  Másolat Önnek


HIRDETÉS
AJÁNLJUK MÉG
Trendek a twitteren
Mi az a twitter?
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X