Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ NAPI MERÍTÉS

Török Gábor: Lázár János okosan kalkulált

2010. május 09., vasárnap, 13:46
Szerző: hvg.hu


Címkék: Fidesz; Lázár János; Napi merítés; Török Gábor elemez;

Lázár János a héten nem tett mást, mint folyamatosan gesztusoknak látszó időzített bombákat nyújtott át az ellenzéknek. A kormányzásra készülő párt szinte mindenbe belement, ami alapvetően nem veszélyezteti érdekeit - írja Török Gábor.

Lázár János okosan kalkulált: a Fidesz elkerülte, hogy arról szóljanak a hírek, amire feltehetően az ellenzék készült, azaz a kormányzó párt túlhatalmáról és kompromisszumképtelenségéről. Ha nem lett volna ennyire nagyvonalú az ajánlat, a három ellenzéki párt egymást erősítve kiálthatna kormányzati arroganciát és hívhatná fel a figyelmet "elnyomásukra" - írja a politológus. Olvassa el a teljes bejegyzést.

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK:


Török Gábor: Lázár János okosan kalkulált




  Másolat Önnek


HIRDETÉS
AJÁNLJUK MÉG
Trendek a twitteren
Mi az a twitter?
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X