Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ PANORÁMA

Horoszkóp - Halak - 2009. december

2009. november 28., szombat, 20:58 • Utolsó frissítés: 2009. november 28., szombat, 21:12
Szerző: life-style.hu


Címkék: horoszkóp; ezotéria; havi horoszkóp; havi horoszkóp halak; asztrológia; csillagjóslás; havi horoszkóp halak 2009 december; horoszkóp halak 2009 december;

Az astrology.com 2009 decemberi horoszkópja szerint a Halak jegyűek nem mindig vannak tisztában azzal, mennyi jó pozícióban lévő barátjuk van. Talán nem is baj, ha az esetek többségében a segítők személye titokban marad. December első napjaiban viszont valaki az ő malmukra hajtja majd a vizet. Bármi is legyen ez a segítség, működni fog. Úgyhogy köszönjék meg magukban vagy ha tudják, ki az, nekik közvetlenül, majd tegyék büszkévé azt az embert. Jól fogják érezni magukat attól, hogy olyan embernek lehettek segítségére, aki tisztában van vele, mennyire értékes, amit tettek.

3-án forduljanak meg es segítsenek ők másoknak. 4-e és 5-e jó nap lesz, töltsenek el egy kis időt magukban, csendben valami kézimunkával vagy bütyköléssel.

Az analitikus képességük fogja megmenteni őket 7-én, amikor rajtuk iívül mindenkinek fejtörést okoz majd egy rejtvény. 13-a és 14-e kellemesen romantikus napok lesznek, amikor úgy fogják érezni, megbecsülik őket.

Ellenőrizzék le a bankszámlájukat 19-én, majd ismét 20-án. Amikor minden világossá válik, menjenek el és vegyenek ajándékokat. Lépkedjenek óvatosan 25-én, de azért engedjék el magukat. Készítsenek egy listát újévi fogadalmaikról és meglátják, sokminden fog változni a következő évben.

Az astrology-online.com szerint egy kellemes vacsora és aegy csendes este kedvesükkel jó érzéssel fogja eltölteni őket. A kemény munkájuk meghozza majd gyümölcsét, ezért érdemes továbbra is jól dolgozni. A legszerencsésebb események egy pénteki napon fognak bekövetkezni a hónap folyamán - írja az oldal.

 

Önnek bejöttek már a horoszkópok jóslatai? Ossza meg velünk pozitív és negatív tapasztalatait kommentben!

Véleménye van? Ossza meg velünk!


Horoszkóp - Halak - 2009. december




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X