Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ PANORÁMA

Életveszélyes zöldségek

2009. december 16., szerda, 20:01
Szerző: hvg.hu


Címkék: növény; mérgezés; virág; veszélyes;

A szépség gyakran megtévesztő és ez nem csak az emberek esetében van így. Utazásaink alatt, közeli vagy távolabbi tájakon sokszor megakad a szemünk egy gyönyörű növényen. Mielőtt azonban közelebbi kapcsolatba kerülnénk velük, érdemes utánanézni, nem rejteget-e sötét titkokat.

Kirándulás, séta közben sokan szívesen vesznek szájukba fűszálat rágcsálni, tépnek virágot szagolgatni, vagy csak nézegetni. Nem is jut eszükbe, hogy milyen káros lehet ez a rossz szokás, főleg ha valaki nem ismeri pontosan a természet titkait, vagyis a növények pontos élettani hatását. Sok olyan növény van a környezetünkben, amik nagyon szépek, ám érintésük veszélyes, akár halálos is lehet. Nevük sokszor játékos, kedves és nem is gondolnánk róluk, hogy levelük, viráguk halálos mérget rejt.

A cikk folytatását és a fotókat a travelline.hu oldalon találja, kattintson!


Életveszélyes zöldségek




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
HIRDETÉS
AJÁNLJUK MÉG
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X