Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ PANORÁMA

A legdögösebb parfüm, és ami mögötte van

2010. március 16., kedd, 22:03
Szerző: hvg.hu


Címkék: parfüm; Marc Jacobs;

Bizonyos divatmárkák valószínűleg mindig is csak vágyálmok maradnak Budapesten; még szerencse, hogy legalább az illatukat érezhetjük. Marc Jacobsért rajongunk egy kicsit.

Marc Jacobs mindig is különleges helyet foglalt el a szívünkben. A 90-es években ő volt mindenki kedvenc szemüveges, kötött pulcsis lúzere, aki persze valójában a lehető legmenőbbnek számított, sikeresebbnél sikeresebb kollekciókkal és saját, könnyedén felismerhető stílussal. A kétezres években nagy változáson ment keresztül: leszokott a drogokról, lefogyott, kigyúrta magát, kontaktlencsére és bőrdzsekire váltott. Több mint 20 éve Robert Duffy az üzleti partnere, akivel állandó egyetértésben dolgoznak és akinek twitterén izgalmas belső információkhoz juthattunk (sajnos csak február 16-áig írt). Itt tudtuk meg például, hogy az új férfiillat arca maga Marc lesz, természetesen Jüergen Teller által megörökítve, aki Jacobs állandó kampányfotósa. Most már tehát nem csak pletyka, hogy a cég illatainak sorában végre férfiaknak szóló következik, a New York-i homoszexuális társadalom legnagyobb örömére.

Ha szeretne többet tudni a márka parfümjeiről és kíváncsi a videókra, kattintson!


A legdögösebb parfüm, és ami mögötte van




  Másolat Önnek



HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »


Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X