Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ PANORÁMA

Készíts ocsmány, de ízletes Alien-agyvérzés koktélt!

2012. január 29., vasárnap, 18:10
Szerző: life-style.hu


Címkék: alkohol; kreatív; koktél; Alien;

Tudjuk, ez így elsőre nem hangzik túl bíztatóan, na de ha megmutatjuk, hogyan néz ki, talán máris fordíthatunk azokon az előítéleteken. Róla beszélünk ugyanis:

Nem mostanában láttunk ennyire menő szeszesitalt, úgyhogy nyomban közöljük is az itt talált receptet.

Tehát: vegyünk egy apró kupicát (tehát ne nagy koktélospoharat), töltsük meg félig barackpálinkával. Óvatosan öntsük Bailey's-t a tetejére. Amikor már majdnem megtelt a felespohár, még óvatosabban adjunk hozzá egy kevés kék curacaót. Miután elhelyezkedtek a pohárban az egyes összetevők, csepegtessünk rá gránátalma-szirupot.

Mi még nem próbáltuk, de ha valaki igen, írja meg nekünk egy fotó kíséretében, hogy sikerült-e összehoznia!

(Forrás: BoingBoing)

Véleménye van? Ossza meg velünk!


Készíts ocsmány, de ízletes Alien-agyvérzés koktélt!




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
HIRDETÉS
AJÁNLJUK MÉG
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X