Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ PANORÁMA

Street Fashion: A rozsda az utcán hever

2012. január 07., szombat, 10:14
Szerző: life-style.hu


Címkék: rozsda; párizs; fotó; divat; utca; street; fashion; milánó. new york;

Fotó: blog.stylesight.com / By Kelly Miller

Bár a vasoxid gyönyörű, élettel teli színe inkább sz őszt idézi, Milánóban. Londonban és Párizsban januárban is szívesen dobják fel a rozsdabarnával a fekete és szürke hétköznapokat. Ahogy látjuk, a stílusos pasik leginkább a szűk szabású nadrágokban választják ezt a színt. És te?

Fotó: blog.stylesight.com / By Kelly Miller
Fotó: blog.stylesight.com / By Kelly Miller
Fotó: blog.stylesight.com / By Kelly Miller
1 HOZZÁSZÓLÁS
2012. január 7., 11:38 László Judit

Hát én ezt a színt semmi esetre se nevezném "rozsdá"-nak (az ennél sötétebb vörösbarna). Inkább a '60-as évek "csau" színének egy narancsosabb változata. MInden esetre, akinek ez rozsda, az még nem látott vasat rozsdásodni:-)

Véleménye van? Ossza meg velünk!


Street Fashion: A rozsda az utcán hever




  Másolat Önnek


HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X