Bejelentkezés

Phelps tényleg visszatért

100 méter pillangón és 200 méter vegyesen bekerült a jövő évi világbajnoki csapatba az amerikaiak 18-szoros olimpiai bajnok úszója, Michael Phelps, aki a 2012-es londoni ötkarikás játékokat követően visszavonult, ám tavasszal visszatért, most pedig már 2016-ra készül és a riói olimpiai indulással kacérkodik.

Aranyérmet nyert Cseh Laci 200 méter vegyesen Berlinben

Cseh László aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a berlini úszó Európa-bajnokságon szerdán.

Cesar a Benficához igazolt

A Benfica labdarúgócsapatához igazolt Julio Cesar, a brazil válogatott kapusa. A portugál bajnok klub honlapján jelentették be a 34 éves játékos szerződtetését, aki két évre kötelezte el magát.

Hollywoodi sztori vagy nagy bukás készül Létavértesen?

A nagy Loki-játékosok bölcsőjeként is szolgáló Létavértes SC rendhagyó módon, újsághirdetésben és interneten keres akár ingyen is futballozó játékosokat az NB III-as csapatába. A focicsapat egy adminisztrációs hiba miatt lecsúszott az NB II-es feljutásról ezért a Debrecen megszüntetett mindenfajta együttműködést az eddig fiókcsapatként működő klubbal, így Létavértes a szezonkezdésre játékosok nélkül maradt. Az együttes egyelőre csak egy „megyés” csapat színvonalán játszik, de vajon lesz-e ebből hollywoodi történet, vagy elkerülhetetlen a hatalmas bukás Létavértesen?

Hosszú Katinka nem indul el egy döntőn az úszó Eb-n

Hosszú Katinka kihagyja a 100 méter gyors döntőjét a berlini úszó Európa-bajnokságon. A versenyző az ötödik legjobb idővel jutott a döntőbe kedden.

Kizárja a nézőket az új FTC-stadionból az UEFA

Egy zártkapus mérkőzéssel és 50 ezer eurós, azaz közel 15,5 millió forintos pénzbírsággal büntette meg kedden az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) a Ferencvárost.

Gyurta Dani lecsúszott a dobogóról

Gyurta Dániel negyedik lett 100 méter mellen a berlini úszó Európa-bajnokság keddi versenynapján.

Bronzot szereztek a toronyugró lányok

Kormos Villő és Reisinger Zsófia bronzérmet nyert női szinkrontoronyugrásban a berlini úszó Európa-bajnokság keddi versenynapján.

"Sokkolt a hír" - gyerekfocista került be egy európai válogatottba

Minden idők legfiatalabb norvég válogatott labdarúgója lehet a 15 éves Martin Ödegaard, ha pályára lép jövő hét szerdán az Egyesült Arab Emírségek elleni barátságos mérkőzésen.

Suárez: Többé nem harapok

Keddi hivatalos bemutatásakor Luis Suárez azt ígérte az FC Barcelona szurkolóinak, hogy többé nem fog harapni a pályán.

Meglökte a bírót, hat hónapra eltiltották a brazil focistát

Petros azért lökte meg a bírót, hogy az majdnem orra bukott, mert néhány pillanattal korábban akadályozta az egyik csapattársát.

Az ebola miatt Marokkóban játszik otthon a guineai válogatott

Marokkóban játssza Afrika Kupa-selejtezőjét Guinea, mivel az ebolajárvány miatt nem fogadhatja otthon ellenfeleit.

Gyurta majdnem megúszta csúcsát és döntős

Gyurta Dániel negyedik legjobb idővel bejutott a férfi 100 m mell keddi fináléjába a berlini úszó Európa-bajnokság hétfői versenynapján.

Cseh László döntőbe sem jutott 50 pillangón

Cseh László 50 m pillangón nem jutott fináléba a berlini úszó Európa-bajnokság hétfői versenynapján.

Hosszú Katinka aranyérmes 400 m vegyesen

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 400 méter vegyesen a berlini úszó Európa-bajnokság hétfői versenynapján.

Bernek és Balog sem jutott döntőbe 100 m háton

Bernek Péter és Balog Gábor sem jutott fináléba a 100 méter hát hétfői elődöntőjéből a berlini úszó Európa-bajnokságon.

Kis Gergő nyolcadik lett 400 m gyorson

Kis Gergő a nyolcadik helyen végzett 400 méter gyorson a berlini úszó Európa-bajnokság hétfői versenynapján.

Nadal nem indul a US Openen

Csuklósérülés miatt nem indul a címvédő Rafael Nadal az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Neymar meggyógyult, a harapós Suárezzel játszhat

Az FC Barcelona orvosi stábja engedélyezte a játékot Neymarnak, a csapat brazil labdarúgójának, aki a nyári világbajnokság negyeddöntőjében szenvedett súlyos hátsérülést.

Világhírű strandon gyűrt le mindenkit Usain Bolt

A jamaicaiak hatszoros olimpiai bajnok sztársprintere, Usain Bolt nyerte meg azt a bemutató 100 méteres versenyt, amelyet Rio de Janeiro világhírű strandján, a Copacabanán kialakított pályán rendeztek meg.

Először nyert Cincinnatiben Serena Williams

A világranglistát vezető Serena Williams nyerte a cincinnati tenisztorna női versenyét, ugyanis a vasárnapi döntőben legyőzte a kilencedik helyen kiemelt szerb Ana Ivanovicot.