Élőben a spanyol-olasz meccsről

PERCRŐL PERCRE

Szerző:

Címkék: ; ;

Az Eb eddigi legjobb meccsén Di Natale 61. percben szerzett góljára Fabregas válaszolt üstöllést. 1-1-es döntetlennel ért véget a spanyol-olasz rangadó.

Spanyolország-Olaszország, Gdansk
vezeti: Kassai (Erős, Ring)

Spanyolország: Casillas(GK) (C), Piqué, Sergio Ramos, Arbeloa, Jordi Alba, Iniesta, Xavi Hernández, Fàbregas, Xabi Alonso, Busquets, Silva
szöv.kap.: Vicente del Bosque

Olaszország: Buffon(GK) (C), Maggio, Chiellini, Bonucci, Thiago Motta, Marchisio, Giaccherini, De Rossi, Pirlo, Balotelli, Cassano
szöv.kap.: Cesare Prandelli

2012. június 10., vasárnap | 19:48

90 + 3. perc

Itt a vége, döntetlen, senki sem nyert a pályán, és mindenki győztes, aki nézte ezt a másfél órát.

2012. június 10., vasárnap | 19:47

90. perc

Száznyolcvan másodperc a ráadás.

Xavi Alonso bombája mellé megy, szépen adogadták ki a lövésig a spanyolok ezt a támadást.

2012. június 10., vasárnap | 19:45

89. perc

Maggio is sárgát kap.

Csere, Nocerino a pályán, Motta helyett.

Xavi Alonso messziről ráküld egy szabadot, fölé.

Kár, hogy mindjárt vége, nagyon jó mérkőzés ez, mindkét csapat nyerni akar.

2012. június 10., vasárnap | 19:43

88. perc

Navas lő jobbról, de Buffont nem lehet átverni ilyen könnyen.

Marchisio válaszol, azt Casillas fogja meg.

2012. június 10., vasárnap | 19:41

86. perc

Torres lábában marad a gól, úgy néz ki. Akkora helyzetben volt megint, mint egy ház.A nehezét megcsinálta, átemelt mindenkit, de a kaput is. Ha passzol jobbra, akkor gól lett volna.

2012. június 10., vasárnap | 19:38

83. perc

Arbeola is sárgul. Jogos volt, egyébként is kapnia kellett volna már.

Torres is kap egyet, mármint sárgát, könyökölt.

2012. június 10., vasárnap | 19:36

81. perc

Nagyon jól vezeti Kassai, az egyébként nem könnyű meccset. Gyors a játék, sok a lesgyanús helyzet, de nem hibáznak a magyar bírók. Talán két hiba volt eddig, de az kicsi.

2012. június 10., vasárnap | 19:35

79. perc

Chiellini kap sárgát, buktatásért. Nagyon jó helyről rúghat szabadrúgást a spanyol válogatott, kábé 20 méter. Xavi telibe találja a sorfalat. Xavi amúgy is halványabb, mint általában.

2012. június 10., vasárnap | 19:33

77. perc

Di Natale duplázhatott volna. Pirlo zseniálisan emelt elé, be az ötösre, kapásból fölé lőtte a csatár. Ez is óriási helyzet volt, Casillas nyírfaként állt mereven, reagálni sem volt ideje.

2012. június 10., vasárnap | 19:29

75. perc

Gyönyörű jelenet: Jordi Alba kapásból lő mellé, balról, egy átívelésből.

Csere, megjött Torres, a gólszerző, Fabregas megy pihenni. Jól játszott a barcelonai középpályás.

Torres rögtön rúghatna is egy gólt, egyedül mehet Buffonra, de nem sikerül elhúznia mellette a labdát. Gigahelyzet volt.