Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ SPORT

Beckham csapattársa is elkapta a H1N1-et

2009. augusztus 14., péntek, 09:42 • Utolsó frissítés: 2009. augusztus 14., péntek, 11:42
Szerző: hvg.hu


Címkék: David Beckham; H1N1; új influenza;

Landon Donovan, a Los Angelese Galaxy 27 éves támadója, David Beckham csapattársa is bejelentette: megfertőződött az új influenzavírussal.


A 116-szoros amerikai válogatott játékos a Los Angeles Times hasábjain vallotta be a fertőzés tényét. A játékos elmiondta, hogy Floridába ment a Mexikó elleni válogatott meccsre, és az utazás után levertnek érezte magát, majd mikor hazatérve sem változtak a tünetei, orvoshoz fordult. A játékos így nagy valószínűséggel kihagyja a hétvégi bajnoki meccset.

Valami éreztem, mikor Miamiba jöttem - emlékezett vissza a focista. - Még sosem érzetm magam ennyire rosszul az Azteca Stadionban, mint most. Lassú voltam és letört. Egyre rosszabb lett az állapotom, ezért orvoshoz is mentem. Mintát vett az orromból, ennyi történt." A vírusból egyébként egy hét alatt fel lehet gyógyulni és a támadó is úgy nyilatkozott, hogy nem tűnik vészesnek a dolog.

Bruce Arena, a Los Angeles Galaxy trénere szerint csapattársainak nincs mitől tartani, a játékos betegsége nem fertőző. Legutóbb a magyar válogatott és az Osasuna középpályása, Vadócz Krisztián kapta el az új influenzavírust, de gyorsan kigyógyult belőle.

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK:


Beckham csapattársa is elkapta a H1N1-et




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
Bajnokok Ligája 2011/2012
HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X