Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ SPORT

Már meg is van, ki ül Rosberg helyére a Williamsnél

2009. november 02., hétfő, 13:56
Szerző: hvg.hu


Címkék: Forma-1; Rubens Barrichello; Nico Rosberg; Williams; Nicolas Hülkenberg;

A brazil Rubens Barrichello és az újonc német Nico Hülkenberg lesz jövőre a Williams Forma-1-es csapat két pilótája.


A 284 versennyel a világbajnoki sorozat legtapasztaltabbjának számító Barrichello a mostani évadban az istállók között győztes Brawn GP-vel lett harmadik. Társa 2009-ben a GP2-sorozat bajnoka volt, szintén újoncként. "Rubenset nem kell bemutatni. Nemcsak a legrutinosabb pilóta, hanem szenvedélyes és tehetséges versenyző, aki keményen harcolt idén is "- mondta Frank Williams csapatfőnök.

A 2009-es szezonban a Williams a német Nico Rosberggel és a japán Nakadzsima Kazukival lett hetedik a konstruktőrök között.


Már meg is van, ki ül Rosberg helyére a Williamsnél




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
Bajnokok Ligája 2011/2012
HIRDETÉS
VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X