Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ VILÁG

Dubai rajtaütés: a britek tagadják részvételüket

2010. február 17., szerda, 11:41 • Utolsó frissítés: 2010. február 17., szerda, 12:01
Szerző: MTI


Címkék: gyilkosság; Dubai; Hamasz;

Sorra cáfolják érintettségüket a Hamasz radikális palesztin mozgalom egyik vezetőjének dubai meggyilkolásában azok a britek, akiknek útlevelével a dubai hatóságok szerint a tettesek beutaztak az emírségbe.

Dubai rendőrfőkapitányának tájékoztatása szerint tizenegy, európai útlevéllel utazó személy - hat brit, három ír, egy-egy francia és német - vett részt Mahmúd Abder-Raúf al-Mabhúh meggyilkolásában. A britek azonban - akik közül többen Izraelben élnek - brit lapoknak és a BBC-nek szerdán rendre cáfolták, hogy bármi részük lett volna a rajtaütésben. A brit külügyminisztérium már közölte, hogy az útlevelek hamisítványok.

 

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK:


Dubai rajtaütés: a britek tagadják részvételüket




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
AJÁNLJUK MÉG
VIDEÓK
további videók »
    • Az Európai Unióról A-tól Z-ig

      Nem tudja, mi az addicionalitás? Vagy mi volt a Factortame-ügy alapja? Esetleg azt, hogy mire vonatkozott a Pleven-terv? A hvg.hu uniós fogalomtárában megnézheti!

HIRDETÉS

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X