Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ VILÁG

Hazaszállítják az afganisztáni támadás életveszélyes sérültjét

2010. augusztus 25., szerda, 14:51 • Utolsó frissítés: 2010. augusztus 25., szerda, 14:52
Szerző: MTI


Címkék: Afganisztán; életveszélyes sérült; afganisztáni magyar misszió;

Várhatóan a szerda esti órákban Ferihegyen száll le a német légierő repülőgépe, fedélzetén a hétfőn Afganisztánban életveszélyesen megsérült magyar zászlóssal - közölte a Honvédelmi Minisztérium.

A közlemény szerint a kómában lévő katonát Magyarországra érkezése után a Honvédkórház - Állami Egészségügyi Központba szállítják, ahol folytatódik a kezelése. A Magyar Honvédség Tartományi Újjáépítési Csoport Mazar-e Sharif-ba tartó, hazautazó állományának konvoját hétfőn támadták meg. Ennek következtében Pappné Ábrahám Judit - posztumusz hadnagy - hősi halált halt, három társa pedig megsérült.

A közlemény emlékeztet arra, hogy a támadásban életveszélyesen megsérült zászlóst, valamint a repeszsérüléseket szenvedett két társát kedden átszállították a Mazar-e Sharif-i német tábori kórházba. A hazaérkezést követően az elsődleges vizsgálatok, és a megfelelő körülmények közötti elhelyezést követően, várhatóan a késő esti órákban a Honvédkórház vezetése sajtótájékoztatót tart a beteg állapotáról. A közlemény hangsúlyozza, hogy a család kérésének megfelelően a Honvédelmi Minisztérium sem a repülőtéren, sem a Honvédkórházban nem biztosít fényképezési lehetőséget.

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK:


Hazaszállítják az afganisztáni támadás életveszélyes sérültjét




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
AJÁNLJUK MÉG
VIDEÓK
további videók »
    • Az Európai Unióról A-tól Z-ig

      Nem tudja, mi az addicionalitás? Vagy mi volt a Factortame-ügy alapja? Esetleg azt, hogy mire vonatkozott a Pleven-terv? A hvg.hu uniós fogalomtárában megnézheti!

HIRDETÉS

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X