Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ VILÁG

Nem engedték be Indonéziába a Greenpeace-vezért

2011. október 14., péntek, 09:11
Szerző: MTI


Címkék: Indonézia; greenpeace;

Nem engedték be csütörtökön Indonéziába a Greenpeace vezérigazgatóját a nemzetközi környezetvédő szervezetnek az ázsiai országról írt jelentései miatt.

John Sauvent a jakartai repülőtéren azonnal visszaültették arra járatra, amelyikkel érkezett. A Greenpeace vezetőjének találkozói lettek volna indonéziai kormányzati tisztviselőkkel és üzletemberekkel, mielőtt felkereste volna az egyre nagyobb területekre kiterjedő ültetvények miatt veszélyeztetett esőerdőket. 

Az indonéz igazságügyi minisztérium szóvivője pénteken azt állította, az ország londoni nagykövetségén keresztül tájékoztatták Sauvent: annak ellenére nem engedik be az országba, hogy kapott beutazási vízumot. A tiltást azzal indokolta, hogy a Greenpeace által készített jelentések "nehézségeket okoztak" Indonéziának.


Nem engedték be Indonéziába a Greenpeace-vezért




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
VIDEÓK
további videók »
    • Az Európai Unióról A-tól Z-ig

      Nem tudja, mi az addicionalitás? Vagy mi volt a Factortame-ügy alapja? Esetleg azt, hogy mire vonatkozott a Pleven-terv? A hvg.hu uniós fogalomtárában megnézheti!

HIRDETÉS

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X