Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ VILÁG

Ausztria: balesetben meghalt egy magyar autós

2012. január 22., vasárnap, 11:15 • Utolsó frissítés: 2012. január 22., vasárnap, 21:21
Szerző: MTI


Címkék: Ausztria; baleset; A25-ös autópálya;

Közúti balesetben vasárnap meghalt egy 21 éves magyar autós Ausztriában, amikor gépkocsijával egy álló kamionba rohant.

Az APA osztrák hírügynökség jelentése szerint a baleset - amelyben a sofőr édesapja súlyosan megsérült - röviddel reggel 5 után történt az A25-ös autópályán, a Linzhez közeli Pucking térségében.

A rendőrség szerint elképzelhető, hogy a vezető elaludt, és gépkocsijával ezért rohant teljes lendülettel a leállósávban defekt miatt megállásra kényszerült bolgár kamionba. A fiú súlyosan megsérült 42 éves édesapját a tűzoltók szabadították ki a roncsból. Az autópályának ezt a szakaszát a baleset miatt mintegy 3 órára lezárták.


Ausztria: balesetben meghalt egy magyar autós




  Másolat Önnek


AJÁNLJUK MÉG
  • Egyedül Haider okolható haláláért

    Hivatalosan lezárták a Jörg Haider halálát okozó autóbaleset vizsgálatát, az ügyészség megállapította: a tragikus balesetet Haider vezetési hibája okozta - állapította...

VIDEÓK
további videók »
    • Az Európai Unióról A-tól Z-ig

      Nem tudja, mi az addicionalitás? Vagy mi volt a Factortame-ügy alapja? Esetleg azt, hogy mire vonatkozott a Pleven-terv? A hvg.hu uniós fogalomtárában megnézheti!

HIRDETÉS

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X