Murray közelít Federerhez

A magyar férfi teniszezők közül Kellner Ádám szerepel a legelőkelőbb helyen a világranglistán, de a legjobb kétszázba ő sem fért be. Murray megközelítette Roger Federert, de Gyokovics helye nincs veszélyben.

Londoni tenisztorna: Murray győzött

A második helyen kiemelt brit Andy Murray nyerte a 700 ezer euró összdíjazású, londoni füvespályás férfi tenisztornát, miután a hétfői döntőben három játszmában győzött az ötödikként rangsorolt francia Jo-Wilfried Tsonga ellen.

Nadal hatodszorra jutott a Roland Garros döntőjébe

Elsőként a spanyolok világelsője, Rafael Nadal jutott be a döntőbe az év második Grand Slam-tornáján, a francia nyílt teniszbajnokságon, miután a pénteki elődöntős mérkőzésen három játszmában nyert a brit Andy Murray ellen.

hvg.hu Sport

Murray: "Úgy érzem, elkapom Nadalt"

A brit Andy Murray tudja: fejben és taktikailag is a legjobbját kell nyújtania, de úgy érzi, most pénteken elkapja a világelső, címvédő Rafael Nadalt a Roland Garros elődöntőjében.

Murray - Gyokovics döntő lesz az Australian Openen

Andy Murray legyőzte az Australian Open elődöntőjében a Rafael Nadalt is búcsúztató spanyol David Ferrert, így bejutott a torna fináléjába, ahol 2008-as győztes a szerb Novak Gyokovics várja.

Australian Open: Murray az elődöntőbe jutott

Az 5. helyen kiemelt brit Andy Murray négy játszmában legyőzte az eddig remek teljesítményt nyújtott ukrán Alekszandr Dolgopolovot az ausztrál nyílt teniszbajnokság szerdai negyeddöntőjében.

Nadal és Murray ellenfele is feladta

A világelső Rafael Nadal és az ötödik helyen kiemelt Andy Murray ellenfele is feladta mérkőzését kedden a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi versenyének nyitókörében.

Murray is elődöntős Londonban

A brit Andy Murray rendkívül könnyedén nyert csütörtök este a spanyol David Ferrer ellen, így a B csoportból ő jutott tovább a második helyen a Londonban zajló tenisz Mesterek Kupájának elődöntőjébe.

A legszórakoztatóbb teniszreklámok - videó

Vasárnap este a rossz időjárás miatt egy nappal elhalasztották az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes döntőjét. Rafael Nadal és Novak Gyokovics meccsét így hétfő este játsszák, hangolódjunk rá a teniszezőkkel készült legszórakoztatóbb reklámokkal.

Gigászi csata már a Roland Garros első fordulójában

A végső sikerre is esélyes brit Andy Murray 0-2-ről fordított a hazai közönség előtt szereplő Richard Gasquet ellen és bejutott a második fordulóba a párizsi francia nyílt teniszbajnokságon, a Roland Garroson.

Federer: "Murray túl jó ahhoz, hogy soha ne nyerjen Grand Slamet"

Roger Federer történelmet írt, miután negyedik alkalommal diadalmaskodott Melbourne-ben, összesen pedig tizenhatodik Grand Slam-tornáját nyerte. Már tizenöttel is rekorder volt, egyre nehezebb lesz őt utolérni. A női mezőnyben Justine Henin nem tudta megállítani Serena Williamset. Hol maradtak a várt meglepetések?

Federer megszerezte 16. Grand Slam-győzelmét

A svájci Roger Federer nyerte az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi egyesét, miután vasárnap, Melbourne-ben három játszmában, 6:3, 6:4, 7:6 (13-11)-re diadalmaskodott a brit Andy Murray ellen.

Australian Open: Murray az első döntős

Elsőként a brit Andy Murray jutott be a döntőbe az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyében, miután négy játszmában nyert a horvát Marin Cilic ellen.