Hanga Ádámnak további hónapokat kell kihagynia

Csaknem két hónapig nem léphet még pályára Hanga Ádám, a spanyol élvonalbeli kosárlabda-bajnokságban és az Euroligában szereplő Laboral Kutxa Vitoria magyar válogatott légiósa.

Máshová igazol Hanga Ádám

Hanga Ádám a háromszoros spanyol bajnok és hatszoros kupagyőztes Caja Laboral kosárlabdacsapatában folytatja pályafutását.

Hanga Ádám a spanyol bronzérmeshez igazolhat

Hanga Ádám válogatott kosárlabdázó a spanyol bajnokságban bronzérmes Caja Laboralhoz tart spanyol sajtóértesülések szerint. A játékos menedzsmentje sem megerősíteni, sem cáfolni nem akarta a hírt.

Hanga Ádám edz 24 fiatalt Körmenden

A tavalyi után ismét tehetségkutató edzőtábort tart vasárnap Hanga Ádám, a spanyol Manresa magyar válogatott kosarasa. Az eseménynek ezúttal Körmend ad otthont.

Hanga Ádám mentette meg a Manresát

Hanga Ádám utolsó másodperces kosarával mentette hosszabbításra a végül győztes Manresa vasárnapi mérkőzését a spanyol kosárlabda-bajnokság legutóbbi fordulójában.

Hanga Ádám a legjobb

Hanga Ádám 16 pontjával a Manresa legjobbja volt a spanyol kosárlabda-bajnokság legutóbbi fordulójában.

Megint remekelt Hanga Ádám

Hanga Ádám 15 ponttal a Manresa egyik legjobbja volt vasárnap a vendég Badalona ellen a spanyol kosárlabda-bajnokság legutóbbi fordulójában.

Hanga Ádám a csapat legjobbja volt

Hanga Ádám 15 ponttal a Manresa legjobbja volt vasárnap a Real Madrid ellen a spanyol kosárlabda-bajnokság legutóbbi fordulójában.

Palánkot tört Hanga Ádám

Hanga Ádám 17 pontot szórt, és a palánkot is összetörte a spanyol kosárlabda-bajnokság legutóbbi fordulójában, amelyben csapata, a Manresa kikapott a Barcelonától.

Ismét remekelt Hanga: 23 pontot dobott

Hanga Ádám 23 pontot dobott a spanyol kosárlabda-bajnokság legutóbbi fordulójában, de kiváló teljesítménye is kevés volt ahhoz, hogy csapata, a Manresa győzzön.

Hanga hiába húzott bele

Hanga Ádám hiába remekelt ismét, csapata, a Manresa vasárnap idegenbeli vereséggel folytatta a spanyol kosárlabda-bajnokság 2012/2013-as idényét, így hét mérkőzés után is nyeretlen.