Eger kiesett

A ZF Eger elveszítette a továbbjutásról döntő harmadik mérkőzését a női vízilabda Euroliga selejtezőjének Egerben zajló D csoportjában a végig vezető görög Olimpiakosz ellen, így nem tudott továbblépni a csoportból.

Megverték a házigazda osztrákokat férfi kosarasaink

Az augusztusi Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott húsz ponttal legyőzte a házigazdák együttesét vasárnap az ausztriai Felsőőrben rendezett torna harmadik, utolsó fordulójában.

Ma döntenek a nagybeteg Böhn utódjáról

Ma dönt a Magyar Kézilabda-szövetség elnöksége arról, hogy ki legyen a női válogatott szövetségi kapitánya, a leukémiával kezelt Karl Erik Böhn utódja.

Nehéz csoportba kerültek a férfi kéziseink

A világbajnok spanyolokkal, valamint az izlandi és a norvég csapattal került azonos csoportba az olimpiai negyedik magyar férfi kézilabda-válogatott a január 12-26. közötti dániai Európa-bajnokság pénteki sorsolásán.

A japánokat simán verte a Benedek-csapat

A magyar férfi vízilabda-válogatott a rendes játékidőben magabiztosan, hat góllal nyert Japán legjobbjai ellen a Világliga oroszországi nyolccsapatos szuperdöntőjének csütörtöki csoportzáró mérkőzésén. A győzelemnek köszönhetően első lett négyesében, s a másik kvartett negyedik helyezettjével, a brazil alakulattal vívja a keresztbejátszásos negyeddöntős meccsét pénteken.