Az esélyesek győztek a világbajnokság hétfői meccsein
percről percre

Utolsó frissítés:

Szerző:

Ázsiai, afrikai és közép-amerikai csapatok ellen játszanak Európa válogatottjai a labdarúgó-világbajnokság ötödik napján. A svédek nagy nehezen behúzták az elsőt, a belgák pedig a másodikat. A favoritok bővebb körébe sorolt csapat helyenként meggyőző is volt. Az angolok egyértelműen jobban voltak Tunéziánál, de csak a 91. percben sikerült győztes gólt szerezniük.

Az ötödik napon bemutatkozik Belgium és Anglia is a labdarúgó-világbajnokságon. Nehezebb dolga talán az angoloknak lesz, hiszen a belgák a leggyengébbnek tartott csapat ellen kezdenek. A következő meccseket kínálja nekünk a hétfő:

Közben Németország vakarja a fejét, Brazília másnapos, és még Argentína sem tért magához.

1 2 3 4 5 6 7
13
Sorrend megfordítása

Statisztika

Vége! 1-2!

Gyenge második félidő után. Kane duplázott, így megmentette az angolokat az égéstől.

90+2. perc: Csere

Lingard helyére Dier állt be.

90+1. perc: GÓÓÓÓL! 1-2!

Az első helyzet a második félidőben és az első gól. Trippier szögletét Maguire fejelte a hosszúra, ahol ismét Harry Kane volt jókor jó helyen. Ben Musztafának nem volt esélye hárítani. 1-2!
©

88. perc:

Loftus-Cheek bepasszára Lingard nem tudott ráfordulni.

85. perc: Csere

Nem kapust cserél Tunézia. A kapitány Kazri jön le, Kalifa a pályán

83. perc:

Stones és Ben Musztafa marad a földön egy párharc után. Lehet megsérül a második kapus is?