A kormány szombaton terjesztette az Országgyűlés elé az október 6-án kihirdetett veszélyhelyzet meghosszabbításáról szóló indítványt, amelyet a képviselők 349 igen szavazattal, és a szocialista Szanyi Tibor ellenszavazatával fogadtak el. A törvény szerint a kormány 14 napra hirdethet veszélyhelyzetet, ennek meghosszabbítása az Országgyűlés hatáskörébe tartozik.
Az év végéig fennmarad a veszélyhelyzet
Döntött a parlament: a kormány év végéig meghosszabbíthatja a vörösiszap-katasztrófa miatt elrendelt veszélyhelyzetet.
Emberi testrészeket találtak egy budapesti beteghordónál, állítása szerint evett is belőlük
Vádat emeltek a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő egykori főigazgatója ellen
A NER oligarcháitól várja a „konzervatív média” életben tartását Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya
Megnéztük, mit vállalt a kormány az uniós 10 milliárd euróért, és mit nem
Mély hallgatás övezi a szégyenbetegséget, pedig tömegek életét keseríti meg
Marabu Féknyúz: Magának nem szóltak?
Hadházy nem pályázza meg a vagyonvisszaszerzési hivatal elnöki posztját – igaz, nem is tölthetné be
Cseri Kati: Mennyire veszi komolyan Magyar Péter a jogállamiságot?
Bödőcs Tibor értelmező videóval jelentkezett
Norvégia továbbjutott és üldözi a franciákat, Szenegál a kiesés szélére sodródott
A norvég csapat szinte végig veszélyesebb volt a szenegáliaknál, de a végére szoros lett a meccs.