A rendelkezésre álló adatok szerint, szerdán este 9 óra körül, a főváros VII. kerületében, a Nefelejcs utcában rálőttek egy Opel Astrára. Az autó tulajdonosa a jármű mögött várakozott, mikor a lövés eldördült, de nem sérült meg.
A támadó elmenekült a helyszínről. A rendőrség szakértők bevonásával, garázdaság miatt indított eljárást az ügyben.