Szombat délelőttig tiltakoznak majd Csányi Sándor Laura utcai házánál a devizahiteles aktivisták - közölte az ittlakunk.hu.
Az utcát a Fülemile út felől rendőrautó vigyázza négy rendőrrel, a bejárattal szemben pedig egy "biztonságis furgon" állt. A tüntetők még nem látták Csányi Sándort - tette hozzá a beszámolót.
A Nem Adom a Házam Mozgalom devizahiteles aktivistáinak előző állomása Orbán Viktor háza volt. "Azt is bejelentettük, de aztán a rendőrség hajnalban rajtunk ütött és felszólított, hogy távozzunk" - mondta egyikük.