A Budapest felé vezető oldalon négy személygépkocsi ütközött össze, a pályát teljes szélességében lezárták, a balesetben az eddigi információk szerint hárman megsérültek - tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
A baleset körülményeiről egyelőre nem tudott felvilágosítást adni, miként arról sem, hogy meddig lesz lezárva a forgalom elől a pálya az adott szakaszon. A szóvivő azt ajánlja, hogy Budapest felé tartó autósok a 105-ös kilométerszelvénynél térjenek le az autópályáról, ahova 98-as kilométerszelvényben vissza tudnak térni.
Teljes útzár az M7-esen Siófok közelében
Teljes útzár van az M7-es autópályán Siófok közelében a 100-as kilométerszelvényben egy tíz óra előtt történt baleset miatt - közölte a rendőrség vasárnap este az MTI-vel.
Hősiesen küzdött Haiti, de végül kikapott Skóciától
Nem bírt egymással Brazília és Marokkó
A 70 százalékos labdabirtoklás is kevés volt, 2–0-ra győztek az ausztrálok a törökök ellen
Az elillanó német varázst próbálnák kihasználni az afrikaiak és a történelem legkisebb vb-nemzete – bemutatjuk a foci-vb E csoportjának csapatait
Németország leiskolázná az újoncot, Japán a legnagyobb sztárja nélkül küzd Hollandia ellen
A texasi republikánusokat nem hozta lázba a foci-vb
Az angol válogatottnak tornádóveszély miatt kellett fedezékbe húzódnia
A foci-vb kabalafiguráinak öltözve razziáztak a perui rendőrök
Szorongás, teljesítménykényszer, szerhasználat – az új generációs függőségek vajon veszélyesebbek, mint az alkohol?
A szorongás, a teljesítménykényszer és az identitáskeresés új mintázatai ma már nemcsak a fiatalok életmódját, hanem a függőségekhez való viszonyukat is alapjaiban alakítják át.