Szalma Botond, a KDNP budapesti elnöke csütörtökön - még a szenátusi döntés előtt - eljuttatott közleményében a fővárosi elnökség nevében üdvözölte a Semmelweis Egyetem doktori tanácsának döntését Schmitt Pál doktori dolgozata ügyében. Szalma Botond bocsánatkérésre vagy lemondásuk megfontolására szólította fel azokat a politikusokat, akik az államfő kisdoktorija ügyében "az igazság kiderítése helyett abban ügyködtek, hogyan lehetne eltussolni ezt a botrányt".
Schmitt-botrány: kicsinálják a renegát KDNP-elnököt?
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) budapesti elnökének napokban tett megnyilvánulásai nem tükrözik a párt egészének véleményét, és nyilatkozatai nyíltan szembemennek a KDNP hivatalos állásfoglalásával - közölte Rubovszky György, a kisebbik kormányzópárt pártügyésze szombaton az MTI-vel.
Emberi testrészeket találtak egy budapesti beteghordozónál, állítása szerint evett is belőlük
Vádat emeltek a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő egykori főigazgatója ellen
A NER oligarcháitól várja a „konzervatív média” életben tartását Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya
Marabu Féknyúz: Magának nem szóltak?
Hadházy nem pályázza meg a vagyonvisszaszerzési hivatal elnöki posztját – igaz, nem is tölthetné be
Cseri Kati: Mennyire veszi komolyan Magyar Péter a jogállamiságot?
Az új budapesti rendőrfőkapitány fokozott ellenőrzést rendelt el a Pride napjára az egész fővárosban
A győri Benbuali egyenlített, majd Algéria megfordította a meccset, és kiejtette Jordániát
Norvégia továbbjutott és üldözi a franciákat, Szenegál a kiesés szélére sodródott
A norvég csapat szinte végig veszélyesebb volt a szenegáliaknál, de a végére szoros lett a meccs.