Orbán Viktor ezt a Fidelitas vezetőivel és tagjaival folytatott keddi budapesti megbeszélésen mondta, a múlt héten kezdődött konzultációsorozata újabb állomásán.
A Fidesz elnöke beszélt arról is, hogy szerinte a Fidelitasnak, a Fidesz ifjúsági társszervezetének "nincs versenytársa a pályán", ezért egy kis akarattal annyit mehetne előre, olyan eredményeket érhetne el rövid idő alatt, amennyit más történelmi időkben 10-15 év alatt sem tudna.

MTI / Koszticsák Szilárd