Nem jár a 3-as metró egy szakaszon hétfő délelőtt, mert a Nagyvárad téri állomásnál rosszul lett egy utas - tudtuk meg a BKK fődiszpécserétől. A metró helyett pótlóbuszok járnak a Nagyvárad tér és a Deák tér között.
Rosszul lett egy utas a 3-as metrón, pótlóbuszok járnak
Pótlóbuszok járnak a metrók helyett a Nagyvárad tér és a Deák tér között, mert a Nagyváradtéri állomásnál rosszul lett egy utas - tudta meg a hvg.hu a BKK-tól.
Hatalmasat bukott Matolcsy Ádám bútorgyára 2025-ben
Rejtélyes bejelentésre készül Magyar Péter, és az is kiderülhet, mi a kormány terve Sulyok Tamással
Sándor-palota: Magyarék olyan jogalkotási visszaélésre készülnek, amilyenre Sulyok nem látott még példát
Egy óránál is hosszabb késésekre kell számítani a győri vonalon egy leszakadt felsővezeték miatt
Kezd elfogyni az ivóvíz Ráckeve környékén
A szolgáltató arra kérte a helyieket, ne locsolják az aszfaltot, ne töltsenek medencét és autót se mossanak.