Megöltek egy nőt Salgótarjánban

Meggyilkoltak egy 46 éves nőt, a holttestét szerdán fedezték fel egy salgótarjáni családi házban – közölte a rendőrség honlapján a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság.

  • MTI

A bejelentés és a helyszíni szemle után a főkapitányság emberölés megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást.

Hozzászólások