A rendőrség szerint a Margit-híd budai hídfőjénél történt a baleset, eddig tisztázatlan körülmények között. Az első információk szerint egy gyalogos megpróbált átfutni a villamos előtt, de nekiütközött a szerelvény oldalának. A baleset körülményeit még vizsgálják.
Németh Cecília, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese elmondta: egy 16 év körüli lányt vittek kórházba a helyszínről fejsérüléssel. Hogy a sérülés milyen súlyos, az a kórházban derül ki – tette hozzá.